Чисте повітря — здорове життя!

Про компанію

Група компаній «АЕРАС» - це команда професіоналів на ринку систем вентиляції та кондиціонування повітря. Більш ніж 14 річний досвід дозволив нам створити найкращу матеріально-технічну базу і зібрати кваліфікованих фахівців. Ми готові надати нашим клієнтам повний спектр послуг в сфері створення систем вентиляції та кондиціонування повітря, починаючи від допомоги на стадії проектування до допомоги в здачі об'єкта в експлуатацію, та подальшого технічного обслуговування обладнання. Обладнання, яке ми пропонуємо своїм партнерам, займає провідні позиції в світі на ринку кондиціонування і вентиляції.

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «АЕРАС» - професійна компанія яка розширює партнерську і дилерську мережу, займається оптовими продажами систем вентиляції та кондиціонування, а також є ексклюзивним представником комерційного обладнання CHIGO на території України.

Місія: полягає в якісному задоволенні потреб замовників у створенні комфортного мікроклімату на основі застосування новітніх технологій, в тому числі і енергозберігаючих. Для цього маємо необхідний кадровий потенціал та матеріально-технічні ресурси.

Мета: розширювати сферу своєї співпраці в якості надійного бізнес-партнера і грамотного фахівця в кліматичній індустрії.

Партнери: «АЕРАС» співпрацює зі світовими лідерами з виробництва кліматичного обладнання та комплектуючих, що в свою чергу дає можливість нашим клієнтам завжди використовувати переваги сучасних, екологічно чистих і економних технологій.

           

CHIGO - сучасна компанія, яка входить до числа найбільших світових виробників обладнання для систем кондиціонування з річним обсягом виробництва в 10 млн. комплектів. CHIGO - виробник кліматичної техніки з високою промисловою інтеграцією, що дозволяє створювати максимально широкі продуктові лінійки, які задовольняють будь-які вимоги. Детальніше ...

  

Адреси наших партнерів